Thursday Dec 08, 2022

Natália Germáni: Postavy, ktoré hrám, si nosím domov

Na Slovensko prišla len na pár dní kvôli premiére rozprávky Princezná zakliata v čase 2. V posledných rokoch pendluje medzi New Yorkom, Čechami a Slovenskom, nakoľko s oboma stranami oceánu ju viažu silné rodinné väzby. A hoci je rozhodnutá pokúsiť sa o hereckú kariéru aj v Spojených štátoch, momentálne je hviezdou predovšetkým u nás, kde najmä v posledných rokoch dostáva jednu zaujímavú ponuku za druhou. Aktuálne po dlhšom čase nepracuje na žiadnom filmovom projekte, ale nerúca sa z toho. Práve naopak. Naplno si užíva tento vzácny čas a trávi ho naplno so svojou rodinou.
Cesta za hereckou kariérou Natálie Germáni, rodáčky z Nitry, nebola vôbec priamočiara. Dokonca by sa dalo povedať, že herečkou sa stala úplnou náhodou. Od športového aerobiku, cez súťaž miss a modelingovú karéru v zahraničí sa dostala až k práci na seriále, kde sa jej dramaturgička spýtala, či by nechcela herectvo aj študovať. Povedala si, že to vyskúša a dodnes to neoľutovala. Práve v tejto brandži totiž objavila vášeň pre niečo, čo ju aj po rokoch stále baví, dodáva jej pozitívny adrenalín a v čom cíti priestor na posúvanie sa dopredu.
Pre podcast ZBLÍZKA porozprávala Natália Andrei Gažovej o osudových zlomoch svojho života, o nakrúcaní oceneného filmu Svetlonoc, o zaujímavom filme Jej telo, ale aj o tom, v akých projektoch ju najbližsie uvidíme. 

Comments (0)

To leave or reply to comments, please download free Podbean or

No Comments

Copyright 2022. Všetky práva vyhradené.

Podcast Powered By Podbean

Version: 20230822